Noticias
Página inicio > Noticias > Contenido
Fógra: Tá Uasghrádú Iarrthála ag Seirbhís Phoist, Cliceáil Chun Tuilleadh Eolais.
- Dec 27, 2017 -

Gach custaiméir a chara,

Mar gheall ar ár seirbhís ríomhphoist "chinasepta .com" uasghrádú le déanaí, leanfaidh sé ar aghaidh thart ar 20 lá ón 1ú lá, Eanáir, 2018, beidh tionchar éigin aige ar ár bpost a fháil agus a sheoladh.

Mar sin, úsáidfimid seirbhís phoist eile "alwsci.com" chun teagmháil a dhéanamh leat, cuirfidh ár ndíolachán go léir an fhaisnéis seo ar an eolas dá réir sin.


Má tá tú i dteagmháil linn cheana féin trí " alwsci.com " an fógra a neamhaird.

Chun aon mhíchaoithiúlacht a sheachaint, má tá aon fhiosrúcháin nó orduithe agat a iarraidh déan teagmháil le do dhíolacháin go díreach:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Marcáil: mark@alwsci.com
Bealtaine: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Tá an-leithscéal againn faoin míchaoithiúlacht, déanfar an post bunaidh a ghnóthú go luath.
Go raibh maith agat go léir a thugann tú tacaíocht dúinn i gcónaí.

Foireann ALWSCI.